
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2523667
FurMark (VK) Submitted by Tttt on Apr 14, 2026 @ 12:22:18 | | SCORE | 2775 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A380 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.275 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-2120 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A380 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A5 - SUB: 1458-2 - REV: 5 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5333 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2500 MHz |
|---|
| max power | 66 W |
|---|
|