FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2524526
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 16:42:15 |
| SCORE | 9213 |
|---|
| FPS | 153 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B87 - SUB: 1458-419A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2648 MHz - max: 3090 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (585 W) |
|---|