FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2524696
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 17:29:18 |
| SCORE | 1823 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 6900HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249C - SUB: 1043-217B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1140 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
| max power | 118 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1681 - SUB: 1043-1D8C - REV: 1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1661 MHz - max: 1661 MHz |
|---|
| max power | 7 W |
|---|