FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2525406
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 20:24:39 |
| SCORE | 2045 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10980XE CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 3070 TUF Gaming OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2484 - SUB: 1043-87C1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1710 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 118 % TDP (233 W) |
|---|
| GPU1 | SudoMaker Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 196B4-E9FD - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|