FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2525545
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 21:06:43 |
| SCORE | 1879 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1458-3752 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1570 MHz - max: 1912 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (259 W) |
|---|