
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2525767
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 22:36:45 | | SCORE | 2203 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11600K @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 1458-404C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (267 W) |
|---|
|