
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2526352
FurMark (VK) Submitted by Dikki on Apr 15, 2026 @ 03:17:28 | | SCORE | 14509 |
|---|
| FPS | 240 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26300 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8722 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 2100 MHz - max: 2100 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89EE - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2160 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP |
|---|
|