FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2526546
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 05:27:17 |
| SCORE | 8423 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D98 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 34 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1043-61B - REV: CF |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1030 MHz - max: 2136 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| max power | 186 W |
|---|