FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2526618
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 06:24:13 |
| SCORE | 2960 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 196E-13D9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| max core temperature | 45 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 14 % TDP (62 W) |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E81 - SUB: 1462-37B1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (253 W) |
|---|