
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2527135
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 10:57:18 | | SCORE | 1154 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2544 - SUB: 19DA-2630 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1778 MHz - max: 1936 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP (159 W) |
|---|
|