
|
FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2527387
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 12:26:30 | | SCORE | 3902 |
|---|
| FPS | 64 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 9070 Hellhound |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2436 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 658 MHz - max: 2519 MHz |
|---|
| max power | 245 W |
|---|
|