
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2527590
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 13:32:48 | | SCORE | 1407 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 10DE-12FD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 117 % TDP (163 W) |
|---|
|