
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2527964
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 15:29:49 | | SCORE | 1400 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1569-2482 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 780 MHz - max: 1590 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (253 W) |
|---|
|