
|
FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 2528313
FurMark (VK) Submitted by 4kgigabyteoc on Apr 15, 2026 @ 16:59:06 | | SCORE | 4036 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 8400F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1458-2414 - REV: FF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1292 MHz - max: 2184 MHz |
|---|
| max power | 274 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|