
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2528872
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 19:32:24 | | SCORE | 4057 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX 3080 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 10DE-1467 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (320 W) |
|---|
|