FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2528974
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 19:50:44 |
| SCORE | 2389 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 581.29 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 196E-138C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.29 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1560 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 118 % TDP (287 W) |
|---|