FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2529044
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 20:10:06 |
| SCORE | 3278 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 103C-8BB1 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4502 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 350 MHz - max: 400 MHz |
|---|
| max power | 22 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 103C-8BB1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| core clock | min: 990 MHz - max: 2040 MHz |
|---|