
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2529214
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 21:07:52 | | SCORE | 2594 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1458-2430 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 182 MHz - max: 2938 MHz |
|---|
| max power | 203 W |
|---|
|