
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2529261
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 21:18:04 | | SCORE | 2546 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1043-639 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 141 MHz - max: 2935 MHz |
|---|
| max power | 215 W |
|---|
|