
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2529338
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 21:41:03 | | SCORE | 1279 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1849-5217 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 693 MHz - max: 2316 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
|