
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2529504
FurMark (VK) Submitted by mymojs on Apr 15, 2026 @ 22:39:13 | | SCORE | 3825 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700KF @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 17AA-C891 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1320 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (320 W) |
|---|
|