
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2529575
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 23:09:37 | | SCORE | 2570 |
|---|
| FPS | 42 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1043-8A05 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2686 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (176 W) |
|---|
|