
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2529577
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 23:10:25 | | SCORE | 4476 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1462-5315 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2648 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (284 W) |
|---|
|