
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2529922
FurMark Knot (GL) Submitted by 123ert on Apr 16, 2026 @ 02:02:47 | | SCORE | 1373 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 536.23 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 10DE-12FD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 536.23 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (165 W) |
|---|
|