
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2530303
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 06:00:04 | | SCORE | 898 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 1458-4013 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 117 % TDP (128 W) |
|---|
|