
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2530449
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 07:36:28 | | SCORE | 2181 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX A3000 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1280 v5 @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX A3000 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24B8 - SUB: 10DE-0 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 556 MHz - max: 1230 MHz |
|---|
| max power | 60 W |
|---|
|