
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2530689
FurMark (VK) Submitted by bigstud on Apr 16, 2026 @ 09:45:40 | | SCORE | 17488 |
|---|
| FPS | 290 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9850X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-8A2B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2446 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (344 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: E6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 0 MHz |
|---|
| max power | 83 W |
|---|
|