FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2530743
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 10:11:16 |
| SCORE | 1792 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-4183 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2558 MHz - max: 2896 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (292 W) |
|---|