
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2532044
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 17:24:02 | | SCORE | 3848 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RTX 5080 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4176 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2910 MHz - max: 3278 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (353 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E51 - REV: CB |
|---|
|