
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2532068
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 17:29:18 | | SCORE | 14997 |
|---|
| FPS | 248 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89E3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2280 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (600 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1043-8882 - REV: 4 |
|---|
|