
|
FurMark(x64) 2.10.1.0 - score ID: 2532083
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 17:33:27 | | SCORE | 11722 |
|---|
| FPS | 197 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1458-4198 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| core clock | min: 2152 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (583 W) |
|---|
|