
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2532425
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 19:14:19 | | SCORE | 11547 |
|---|
| FPS | 191 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GIGABYTE RTX 5080 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4176 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2716 MHz - max: 2866 MHz |
|---|
| max power | 129 % TDP (452 W) |
|---|
|