FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2532459
FurMark Knot (GL) Submitted by Siro on Apr 16, 2026 @ 19:22:22 |
| SCORE | 1728 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900 CPU @ 3.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2486 - SUB: 1458-4051 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 1546 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 65 % TDP (151 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E98 - SUB: 1462-7C31 - REV: 2 |
|---|