
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2532669
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 20:21:32 | | SCORE | 2717 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1043-8822 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1740 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (340 W) |
|---|
|