FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2532978
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 21:53:35 |
| SCORE | 8199 |
|---|
| FPS | 136 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 10DE-2057 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2596 MHz - max: 2970 MHz |
|---|
| max power | 81 % TDP (441 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7D73 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 90 W |
|---|