
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2533105
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 22:39:13 | | SCORE | 1226 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E426 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 116 MHz - max: 1750 MHz |
|---|
| max power | 165 W |
|---|
|