FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2533211
FurMark (VK) Submitted by CF3R on Apr 16, 2026 @ 23:17:16 | | SCORE | 6818 |
|---|
| FPS | 113 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Palit RTX 3080 Ti Gaming Pro 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1569-2208 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (350 W) |
|---|
|