
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533591
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 03:07:25 | | SCORE | 5489 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900KS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 3090 Ti Suprim X 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2203 - SUB: 1462-5090 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (502 W) |
|---|
|