
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533849
FurMark Knot (VK) Submitted by escanor on Apr 17, 2026 @ 05:51:06 | | SCORE | 3129 |
|---|
| FPS | 52 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASRock Phantom Gaming RX 7800 XT 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1849-5324 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 187 MHz - max: 2384 MHz |
|---|
| max power | 285 W |
|---|
|