FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2533850
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 05:52:37 |
| SCORE | 5207 |
|---|
| FPS | 86 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1462-5117 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2836 MHz - max: 2896 MHz |
|---|
| max power | 113 % TDP (359 W) |
|---|