
|
FurMark(x64) 2.4.0.0 - score ID: 2533979
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 07:04:56 | | SCORE | 1756 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2670 v3 @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RX 6700 XT Strix OC 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5C7 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 10 MHz - max: 2502 MHz |
|---|
| max power | 195 W |
|---|
|