
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2534155
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 08:47:20 | | SCORE | 6947 |
|---|
| FPS | 117 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5060 Ti AMP |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 19DA-1772 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2332 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (182 W) |
|---|
|