
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2534193
FurMark (VK) Submitted by dikki on Apr 17, 2026 @ 09:03:50 | | SCORE | 14775 |
|---|
| FPS | 244 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26300 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8722 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89EE - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2116 MHz - max: 2618 MHz |
|---|
| max power | 114 % TDP |
|---|
|