FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2534281
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 09:41:21 | | SCORE | 11676 |
|---|
| FPS | 193 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900XT 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASRock RX 9060 XT Steel Legend OC 16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1849-5407 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 642 MHz - max: 2735 MHz |
|---|
| max power | 197 W |
|---|
|