
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2534382
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 10:21:53 | | SCORE | 9408 |
|---|
| FPS | 156 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1043-8A15 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2340 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (146 W) |
|---|
|