
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2534398
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 10:29:35 | | SCORE | 2680 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1458-41BB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2692 MHz - max: 2866 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (172 W) |
|---|
|