FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2534418
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 10:38:52 |
| SCORE | 5581 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 1600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock RX 6800 XT Taichi X 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1849-5201 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.2 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 27 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 28 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 0 MHz |
|---|
| max power | 8 W |
|---|
| GPU1 | ASRock RX 6800 XT Taichi X 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1849-5201 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 20 MHz - max: 2251 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 65 °C |
|---|
| max power | 289 W |
|---|