
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2534715
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 12:31:26 | | SCORE | 6197 |
|---|
| FPS | 103 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX Vega (RADV VEGA10) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Linux 6.17.7-ba29.fc43.x86_64 64-bit |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX Vega 64 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-687F - SUB: 1002-6B76 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 259 MHz - max: 1359 MHz |
|---|
|