
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2534872
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 13:26:41 | | SCORE | 7451 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1682-5701 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 20 MHz - max: 1594 MHz |
|---|
| max power | 168 W |
|---|
|