
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2534898
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 17, 2026 @ 13:35:23 | | SCORE | 3605 |
|---|
| FPS | 59 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1458-2332 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 110 °C |
|---|
| core clock | min: 93 MHz - max: 2185 MHz |
|---|
| max power | 290 W |
|---|
|